Лікування молочних зубів
Найчастіше батьки відмовляються вести дітей до лікаря-стоматолога, мотивуючи це тим, що молочні зуби все одно випадуть, а потім змінюватися, тому лікувати їх зовсім не обов’язково. До того ж подібні візити змушують дітей хвилюватися і переживати, а стресові ситуації шкодять здоров’ю сприйнятливих і незміцнілих організмів.
Але за станом молочних зубів потрібно стежити особливо ретельно, так як вони найбільш схильні до карієсу через свою пухкої структури. Практикуючі досвідчені стоматологи рекомендують для початку хоча б відвести дитину на стоматологічний огляд, щоб оцінити загальний стан порожнини рота.
Перше в житті відвідування лікаря-стоматолога проходить по досягненню однорічного віку, в цей час визначається, чи правильно виросли перші зубки. В цей час головне правильно пояснити дитині, що лікаря не потрібно боятися, він не зробить боляче, а просто подивиться.
Сучасні лікарі стверджують, їм можна довіряти здоров’я найціннішого – дітей.
Відвідувати зубного лікаря потрібно не рідше, ніж раз на півроку. За цей час маленькі, майже непомітні пошкодження зубів не встигають стати великою проблемою і не тільки легше лікуються, але і швидше і менш болісно.
Дитяче здоров’я-це найдорожче для кожного з батьків, тому за ним потрібно уважно стежити, а здоров’я порожнини рота – це важлива складова загального стану. Тому повторимо в сотий раз:”відвідуйте дитячу стоматологію, як можна частіше”.
Нездорові, гнилі зуби роблять значний вплив на імунітет дитини, негативно відбиваються на травленні і можуть стати причиною різного роду захворювань.
І ще, батьки не повинні забувати, невирішені проблеми з молочними зубами в сьогоденні можуть стати причиною майбутніх проблем з постійними зубами. Важливим плюсом сучасної медицини є наявність і застосування сучасного обладнання, а це ще одна гарантія якісних стоматологічних послуг.